GTA IV NETTIPELI

zz.z.z..zzzzz

Toimiiko Normaalin gta iv pelaajilla ja gta iv episodes of libertycityn pelaajilla sama netti peli???

11

561

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • herratietämätön

      Kuinkas muuten tota vitun nettipelii pääsee pelaamaan, tiedustelee herra tietämätön

    • zzzzzzzz...z.z.sz.

      gtan puhelin vaa auki ja sieltä multiplayer

      • superkeulija123

        tiietääks kukaa mistä voi ladata gta iv ilmaiseksi mulla on windows 7 home premium


      • jföalsdkjföaskdjf
        superkeulija123 kirjoitti:

        tiietääks kukaa mistä voi ladata gta iv ilmaiseksi mulla on windows 7 home premium

        Steamista, lataus on ilmainen mutta peli maksaa. Ostin kesällä kun maksoi muistaakseni jotain alle 4 (neljä) euroa.


    • Kehittymässä

      GTA IV:n pelaajat pelaavat eri servuis kuin Episede from liberty city pelaajat.Tietääkseni ballad of gay tonyn ja lost and damned pelaajat pelaavat myös eri servuis. Ite omistan vaan ton GTA IV:n.

    • jklndj

      Huono puoli ainakin pleikkaversiossa on se että siinä on sellainen kiva "invite" bugi. Ei aina lähetä tai toimi. Huonosti suunniteltu nettiominaisuus.

    • gtaks

      Miten gta episode from liberty city gay tonyssä voi pelata monin pelinä (PC)? Ei ikinä oo ketään muita pelaajia :D

      • miro2

        miten swn voiladata


    • gtaks

      JA ottakaa kaveriks siinä gta monin pelissä jos pelaatte sitä minun nimi on possu

    • pelipelaaja

      TBOGT / PC, moninpeli. Löytyykö sieltä enää pelikavereita jotka eivät ole vain deathmatchingia harrastamassa freeroam-alueella, tai ota heti nokkiinsa jos sattuu vahingossa kuolemaan tai muuten ensireaktiona ole haukkua muut serverillä olevat huonoiksi ja sen sellaisiksi... Vaan oikeasti pelissä säilyisi hengissä edes spawn pointista pois ja vois keksiä jotain hauskanpitoa tai muuten vaan hengailla kunnes jotain keksitään... ehkä olen vain jo liian vanha tähänkin pelimaailmaan :)

    • miro prii

      moi otko ees 18vuota

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      275
      17660
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      192
      12552
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      73
      6252
    4. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      40
      5273
    5. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      85
      5094
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      59
      4213
    7. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      70
      4036
    8. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      60
      3810
    9. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      105
      3732
    10. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      146
      3199
    Aihe