Taitaa olla tyhmääkin tyhmempi kysymys, mutta kysyn silti...
Onko jakopäässä hihna vai ketju?
Mittarissa 79 000 ja alkaisi olla kohta ajankohtainen, mikäli hihna löytyy.
Voisin tietysti kysyä merkkiliikkeestä, mutta jotenkin kysymys tuntuu niin typerältä, että en viitsi tuottaa näille "joka vian asiantuntijoille" kahvipaussi- vitsi- keskustelua.
Miten asiasta voisi varmistua. Huoltokirjassa ei kerrota tarkkaan mistä mallista/ tyypistä hihna/ ketju löytyy eli luotan tämän palstan asiantuntijoihin.
Caliber 2.0 CVT- BBG8B/ 264 (-07)
ffvbcvbcvb
2
765
Vastaukset
- xcvxcvxcvxcv
Kiitoksia nopeasta ja asiallisesta vastauksesta.
Tuolta artikkelistahan se löytyi eli ketjuhan se siellä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t917485- 373977
- 453520
- 2362814
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402662- 452492
- 1322401
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292289Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna202248- 451972