Essolla on ollut kovin seesteistä, sillä Seksi-Sulo lähti viikko sitten lomareissulle Amerikkaan tapaamaan vanhoja sukulaisiaan. Sulo ei ole vielä kertaakaan soittanut Amerikasta Essolle, joten meidän on pitänyt hankkia muista tiedotusvälineistä tietoja lomareissun tapahtumista. Sulo ei näköjään ole unohtanut taitojaan Amerikassakaan.
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/71-vuotias-nainen-harrasti-seksia-toy-boyn-kanssa-parkkipaikalla---pidatettiin/art-1288419013609.html
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/71-vuotias-nainen-harrasti-seksia-toy-boyn-kanssa-parkkipaikalla---pidatettiin/art-1288419013609.html
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eiköhän Sulo liene jo kaikkea muuta kuin toy-boy?
Taitaa enemmän muistuttaa linnunpelättiä, ainakin ulkoisilta olemuksiltaan.
Oletko lukenut kirjan Pekka Töpöhäntä Amerikassa.
Seksi-Sulo palasi Amerikasta!
Seksi-Sulo palasi tänään lomareissultaan Amerikasta suhteellisen hyvävoimaisena, mutta hieman kummallisesti hän kyllä käveli. Sulo kertoi liukastuneensa lentokoneen rappusissa, ja siksi hänen piti nyt kävellä hieman kumarassa ja hissutellen.
Lomareissut ovat jo tässä iässä hieman vaarallisia varsinkin silloin, jos joissakin tilanteissa täytyy hieman liikaa kiirehtiä. Lentokoneen rappusissa pitää vanhojenkin miesten liikutella jäseniään liian nopeasti, ja silloinhan niitä vahinkoja sattuu.
http://www.iltalehti.fi/seksuaalisuusjasuhteet/2011100914539976_se.shtml
Sulolla hyvät tuliaiset!
Seksi-Sulo toi Amerikasta Essolle todella hyvät tuliaiset. Hän antoi Einari Essoselle monta palaa olutsaippuaa, jotta parlamentin jäsenet voisivat pestä kätensä hygieenisesti ja turvallisesti.
Olutsaippua helpottaa muutenkin meidän essolaisten arkea. Kun menemme keskarille tuoksuvana Essolta kotiin, niin voimme nyt sanoa vaimoillemme, että emme tietenkään ole juoneet liikaa, vaan se Einarin uusi olutsaippua aiheuttaa oikean tuoksun. Nyt meillä on siis joka päivä pitävä alibi, ja se tietysti lisää avio-onneamme.
http://www.ruokala.net/uutiset/oluen-harrastajille-iloinen-yllatys-olutsaippua/1288420087296