Nettitikku ja Superpad III ei seurustele, vai?

Heips,
Oletteko saaneet nettitikun toimimaan Superpad III:n kyljessä? Superpad kyllä tutkii onko WLANeja tarjolla, mutta en ole onnistunut kytkeytymään internettiin omalla tikulla. Kaikki neuvot otetaan kiitollisena vastaan.
1173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tommosen löysin

"Tukee ulkoista 3g modeemia, suositeltu Huawei E1750,(muut eivät toimi)"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Android vai Windows kirjoitti:

Heips,
Oletteko saaneet nettitikun toimimaan Superpad III:n kyljessä? Superpad kyllä tutkii onko WLANeja tarjolla, mutta en ole onnistunut kytkeytymään internettiin omalla tikulla. Kaikki neuvot otetaan kiitollisena vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu