Meedio Mirelle

Kysyin sinulta rakkaus asioita jo siinä ketjussa, mutta se poistettiin, joten
kysyn nyt uudestaan.
Olen kohta kuusi vuotta sitten eronnut, parin teinin äiti ja yksin eron jälkeen olen ollut koko tämän pitkän ajan.
Tuleeko muutosta tähän ja milloin ja millaisen miehen muodossa?
Kiitos
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaaleansiniselle !
Muutosta on tulossa ja ollutkin periaatteessa jo pidemmänaikaa teoriassa...etsinnät tuntuvat tuottaneen tulosta jo jokin aika sitten mutta...siinäpä pulma, uskallatko sittenkään ottaa sitä ratkaisevaa askelta (alttarille:) tai edes nyt ensin vaikkapa saman katonalle jne.
Yhdessä sävelellen onnistuu "häävalssitkin" paremmin ja onhän "hänellä" siihen ammattitaitoa todentotta.
Luottamuksella vain eteenpäin niin sadonkorjuutakin on tiedossa teille molemmille talkoohengessä ja ystävien tuella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*vaaleansininen* kirjoitti:

Kysyin sinulta rakkaus asioita jo siinä ketjussa, mutta se poistettiin, joten
kysyn nyt uudestaan.
Olen kohta kuusi vuotta sitten eronnut, parin teinin äiti ja yksin eron jälkeen olen ollut koko tämän pitkän ajan.
Tuleeko muutosta tähän ja milloin ja millaisen miehen muodossa?
Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu