Olen 46v mies uudeltamaalta ja ja aika solmussa asioiden kanssa.. Haluaisin tietää lähitulevaisuuteni.. Parisuhteet ja työ..
Meedio Mirelle
erkki.46
1<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Erkki 46 !
Sain kuvaan hyvinkin urheilullisen parin /-suhteen, kumppanisi on hyvinkin dominoiva (tietämättään ehkä), tyylikäs ja sporttinen.
Luottamusta on välillänne, (täten nähtynä) mutta ette tunnu näkevän itse sitä niin kuin pitäisi, ilmeisestikin.
Vaikutelma on että varsinkin itse koet hänen huomionsa olleen muualla ja syystä minkä koet kivenä palleassasi...sitä mietit jne
Elämä jatkuu kuten yhteiselonnekin taistojen tiellä mitä riittää mutkitellen.
Päämäärätietoista yhteiseen suuntaan taivallusta toki edessä mutkitellen mutta aiheesta kiinnipitäen kaksinkäsinja siten ongelmista eroon pyristellen saattekin vielä ympyrät eheytymään yhteisen katonalle käpertyen