Voisipa

meidän yhteys vielä joskus palautua. En vaan tiedä nykyään mitä ajattelet minusta ja taidat olla varattukin.
8161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Samalla linjalla minäkin, mutta en vaan enää usko sen yhteyden palautuvan. Voihan se tavallaan palautuakin, mutta ei enää samalla tavalla kuin ennen. Se taisi silloin olla siinä.

Äänestä

No näinhän se on. Harmi.

Äänestä

Kenelle viestisi on? Etkö pysty "urkkimaan" mistään tietoa hänen siviilisäädystään esim. yhteisiltä tutuilta tai ystäviltä? Miksi luulet hänen olevan varattu, onko aikaa jo kulunut niin paljon (vuosia?), että on tod. näk. että on löytänyt jonkun uuden?

Äänestä

En ole varattu. Viimeksi annoit vaan ristiriitaisen käsityksen itsestäsi

Äänestä

Millä tavalla ristiriitaisen?

Äänestä
  • Ei kiinnostanut vastata kutsuun. Se riitti.

    Äänestä

Miehelle vai naiselle?

Äänestä

En ole saanut kutsuja. Hö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuitenkin.. kirjoitti:

meidän yhteys vielä joskus palautua. En vaan tiedä nykyään mitä ajattelet minusta ja taidat olla varattukin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu