Ei tule olemaan helppo pala, mutta nyt on mahdollisuus saada Annika ulos. Hänellä on varmasti tuttujajotka äänestää sitä. Tämän viikkotehtävän aikana Annika on vain valittanut ja puhunut selän takana pahaa, älkääkä unohtako Minnan loukkaamista ja varastamista.
Runsaasti ääniä siis kaikille muille. Pelkään Stefanin ja Tanjan puolesta, heille siis paljon ääniä.
Runsaasti ääniä siis kaikille muille. Pelkään Stefanin ja Tanjan puolesta, heille siis paljon ääniä.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Annika tuo niin paljon iloa taloon, että annan todellakin Annikalle ääniä, että se tipu. Amanda ulos.
Sinä olet petturi ja viet tämän maan perikatoon. Ei Amandakaan mikään ruusu ole kimppajuttuineen, mutta sentäs osaa käyttäytyä talossa asiallisesti toisin kuin Annika.
Amanda ulos, jolloin Eki huutaa: "Amanta vittu mä rakastan sua!"
http://www.youtube.com/watch?v=Pk_2nJOCVjU
Eki on pihkassa Amaan, mutta Annika on sellanen hyihhhhhh, molemmat ulos
toisia kiusaamasta. Miksei saa antaa miinuksia??? Ois taatusti se hevosnaama lähtenyt jo aikoja sitten!
SOKEALTA VARASTAVA HEVOSEN.NAAMA ULOSTE TALOSTA!
Näyttelee marttyyriä jatkuvasti. Ei pysty muka suorittamaan viikkotehtävää (kävelemään kivillä) kun tekee kipeetä. Kesällä kirmasi ulkona kovastikkin ilman kenkiä. Liekkö tuo naama nors.vit. olo syytä, kun isä on venäläinen ja äiti suomalainen, vai missä oikeen mättää? Säälittävä tapaus anyway. Jatkuvasti tyhjää hirnumassa ja höröttämässä kuin hevonen. Ei ole todellakaan ikäsensä tasolla juttujensa ja tekostensa perusteella. Peruskoulun 9-luokkalainen tuosta tulee mieleen lähinnä. Taikka lievästi kehitysvammainen henkilö. Vaikuttaa todella epävarmalta ja epäkypsältä. Naama muuttuu hetkessä kuin salama kirkkaalta taivaalta kun Janica ilmestyy paikalle, taikka puhe siirtyy häneen. Sokealta Minnalta varastaminen oli viimeinen tempaus joka varmisti paljonkin asioita. Lapsuudesta kaikki jountaa ja moista jotkun näköjään jäävät elämäänkin. . .