Sunnuntai 16.10.2011

Todella jännittävää
mm.
- uusia asukkaita
- uusi äänestystapa

ymss.
669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja valmiiksi käsikirjoitettu, että Annika vaihtaa Janican kanssa taivas-helvetti paikkoja!!! Eli siis äänestys oli taas ihan huijausta, kun oli päätetty Annikan jäävän!

Äänestä
  • Tohon sä et usko ittekään, naurettavia nää salaliittoteoriat

    Äänestä

  • plaah plaah kirjoitti:

    Tohon sä et usko ittekään, naurettavia nää salaliittoteoriat

    No kerroppa sitten, että miten juontajat heti Amandan häädön jälkeen tiesivät kertoa, että Annika tulee ens viikolla vaihtamaan paikkaa??

    Äänestä

NIINPÄ! :DDD En tajunnutkaan tuota aiemin! :D kauheeta.... kusetutsa!

Äänestä

hitto kun tuo uudet asukkaat on outoja!! :DD

Äänestä

´´hitto kun tuo uudet asukkaat on outoja!! :DD´´

niin on varsinkin Matti ei saatana äijä on ollu talossa pari päivää ja hermot pettää jo pahemman kerran menis takasin kotiinsa ihan oikeesti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


<3333333333 kirjoitti:

Todella jännittävää
mm.
- uusia asukkaita
- uusi äänestystapa

ymss.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu