palstat sotki viimeistään kaiken, toisaalta ilman näitä ei kai olisi ollut pienintäkään toivoa, miten sen näet? Asiat alunperin meni niinkuin meni, mun mielestä on turhaa vatvoa menneitä, ainakaan täällä. Niitä vois vatvoa yötäpäpivää jos siltä tuntuu, muttei tosiaankaan täällä. Mulle voi aina soittaa tai tekstata jos siltä tuntuu.
Nämä
huonompihomma?
32162
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
paljon kun annat niitten sotkea. en soittele enkä tekstaa. kaikki on selvää.
Tät oon aina ihmetellyt miten te täällä tunnistatte toisenne? tuokin viesti voi olla keltä vaan kelle vaan? Vai nikistä ? eikö noita asioita voi hoitaa sitte siel "siviilissä
mitä vittuu sä oot vetänyt ? eihän täs oo kukaan tunnistanu ketään paitsi sun liian pikaisena johtopäätöksenä.
luepas eka ja toka viesti uudelleen, niitähän mä tarkotin, sähän osaat lukee? mut tajuut sä lukemas??
ja ei mun tartte tokaa koska se on multa. miten siitä käy ilmi että luulisin ap:n olevan juuri kaipaamani henkilö ??
antaa olla, mulla ei oo himassa rautalankaa,;P
köyttä niin saat hinattuu sen mansikkis sieltä ojasta ;)
ei se soittele ta tekstaa jos ei kiinnosta, tai vähiten vastaa, mutta koitakaahan pärjäillä.
sähän ite vastasit alottajalle et " en soita enkä tekstaa " joten itse sillä sanomisella osoitit et luulit tuntevas.
hänelle ettet soita etkä tekstaa ja kaikki on selvää ! ootko noin helvetin tyhmä oikeesti ?
vaan mitä omassa vastaavassa tilanteessani sanoisin. en oleta että kirjoittaja olisi hän todellakaan. tiedän että ei ole tai se on jotain promillejen luokkaa. tyhmä olet itse kun oletat yli olettamisen saatanan kuvottava kaikkiteitävä spekuloija tukehdu nerouteesi :) pelle
näitä idiootteja, no olisit sitten sanonut että OLETAT TAI LUULET !!!
Juuri tota samaa koetti toi stadin ukko siulle tolkuttaa mut ei leikkaa äly ei !!
Se oli suora vastaus joten ole hyvä vaan ja ota kehut itsellesi.
nimettömään viestiin. tilanteeni mukaisesti. ei se tarkoita automaattisesti sitä että luulisin sen olevan minulle. vai tarkoittaako sinun mielestäsi ?
katsos, mä en ole urpo. mikä on sulle normaalia ja ymmärrettävää, loogista toisinsanoen, ei ole sitä mulle. mä nään pitemmälle nää asiat. toivottavasti tajuat mitä ajan takaa tässä. etpä kyllä varmaan.
sinä olet tyhmä tässä yhtälössä, ikävä tuoda se sinulle tietoon mutta se on valitettava tosiasia. oletuksesi että ihmiset ajattelevat kaikki samoin oli se mihin lankesit.
juuri kuin tuossa edellä sinulle kerrottiin. Eli sinä vastasit juuri niinkuin olisit tuntenut aloittajan ja antanut vastauklsesi.
Nyt sinä lankesit mutta saahaampa me muut nauraa !!
_nimettömältä nimettömälle_ !!!!!! kaikki tää on mulle itsestäänselvää. se on sinä ja stadin ukko ja pari muuta näköjään kellä näyttäisi olevan kovasti ongelmia asian tajuamisessa
kyllä ne onkelmat on nyt vaan sulla !!
olla niin jos sä sanot ?
katsos voin antaa vastaukseni vaikken luulisikaan tuntevani aloittajaa.
se ei mahdu sun tajuntaasi tai muidenkaan.
mä nauran sulle ja sun nettimaailmallesi missä elät. sunkin tulisi nauraa sulle !
:)
Kun ite mokaa niin on hyvä kääntää syy aina muualle !! Kyllä täällä ne ( sä ) oikeat
tyhmikset aina erottuu. Ne ( sä ) näyttää sen ihan ite :)) Niinku säkin nyt teit tässä ketjussa :))
näin ? ei mulla oo mitään ongelmaa nimettömän vastaukseni kanssa tähän nimettömään viestiin joka tod näk ei ole minulle. se olet sinä ja kumppanisi, varmaan toinen nikkisi, kellä on ongelma ymmärtää mistä on kyse :) miinustele ja plussaile rauhassa ei kiinnosta. tylsää päivää sulle netin parissa :D
Näyttää kyllä aika lailla kiinnostavan, kommenttien moninaisuudesta päätellen ainakin :))
tuntuu hyvältä eikö, kun ei uskalla kohdata tosimaailmaa :)
oleta syyllistä oleta ja syyllistä
se on sun hommas spekulaattori pelle sulle nauraa kaikki
tylsää päivää myös sinulle nettisi parissa :)
nettimaailmasi jossa elät, ne säännöt, ei kiinosta mua paskan vertaa. kun sanoit että noin täällä toimitaan mutta ei muuta jatka olettamista
kiinnostus on liittynyt tähän keskusteluun millään lailla ?
ei siinä mitään hyvä että toit senkin esille kun ei ollut vielä tarpeeksi sekavaa entiseltään :) kiinnostus ei liity tähän mitenkään, se oli henkilöiden kyvyttömyys käsittää että saatan tähän kommentoida niinkuin olisi minulle kirjoitettu vaikka tiedän varsin hyvin että suurella todennäköisyydellä ei ole.
ja toki kiinnostaa. vähän ainakin. enhän muuten edes lukisi.
oliko vielä lisää itsestäänselvyyksiä ratkottavana vai haudataanko tämäkin ?
Miks ihmeessä sit kuitenkin vatvot?? ei nämä palstat mitään sotke,,katsetta peiliin päin,,vassokuu :)
Pusi pusi
vajakki :)
Mietitkö yhtään mitä kirjoitit ? Valitat että palstat on sotkenut ! Sehän ei pidä paikkaansa ollenkaan, ei palstat mitään tee vaan sinä itse. Sinä itse päätät miten teidän asiat menee ja hoituu, ei nämä palstat. Jos ne asiat on täällä sotkeutunut niin siitäkin voit syyttää vain itseäsi, olisit toiminut toisin. Kai nyt jokainen senverran ymmärtää ettei mitään juttuja hoidella noin mitä nytkin aloituksesi on !! " Mulle voi aina soittaa ja tekstata " !! En vaan löytänyt yhteystietoja tekstistäsi ! Unohdit varmaan.
Kaikesta päätellen lienet mies joka kuvittelee että kahden ihmisen asiat on hoidettavissa sillä että kirjoittaa anonyymin viestin tänne. Taitaa vaan hiljalleen
alkaa yläpäässä olemaan liikettä sen verran että tulee mieleen mahtaako se sittenkään mennä ihan niin !!
Hoet moneen otteeseen että ei täällä mutta MIKSI SINÄ sitten olet edelleen täällä tekemässä sitä mikä kaiken sotki ?
sysätä jollekin muulle mutta kun katsoo peiliin niin sieltä se syyllinen kyllä oikeasti löytyy. Palstoja on ihan turha syytellä.
ole ottanut opiksesi mitään ?
sinusta viihdyttävää.
Myönnät että meni sotkuun täällä mutta
... miksi kuiteskin jatkat samaan malliin edelleen ?
...miksi itse vatvot kuitenkin ?
...miksi kerrot että voi soittaa ym vaikka et laittanut mitään tunnisteita ?
...Sinähän jatkat itse juuri prikulleen kuten ennen mutta siirrät kaiken toiselle
kertomalla että soittaakin saa !!
Palstat itsesssään ei sotke mitään vaan se kuinka niitä käyttää.