VOLVO V70

Missä vika kun volvo alustaltaan tärisee .Pahinta se on nopeudessa 85-90km tunnissa ja 65km tunnissa.
Vaihdettu jo kolmet renkaat ja tasapainoitettu useasti , ongelma jatkuu
297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vika voi silti olla renkaissa. Alustan väljyydetkin voivat olla syynä. Paha kaukoparantaa.

Äänestä

Veto-akselin sisäpäät kuluneet loppuun. vaihda uudet veto-akselit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TÄRISEE kirjoitti:

Missä vika kun volvo alustaltaan tärisee .Pahinta se on nopeudessa 85-90km tunnissa ja 65km tunnissa.
Vaihdettu jo kolmet renkaat ja tasapainoitettu useasti , ongelma jatkuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu