Olemme menossa ystäväni kanssa ensi keväänä kyseiseen hotelliin lomailemaan pariksi viikoksi. Mietimme että millaisia hotellin henkilökunta on, koska joskus olemme olleet sellaisessa hotellissa jonka henkilökunta on ollut todella töykeää.
Millainen vastaanotto hotellissa on, jos sinne saapuu illalla/yöllä? Millaisia ovat respan työntekijät? Olisi kiva kuulla siellä aikasemmin käyneiden mielipiteitä ((:
Huoneistohotelli Mayflower Alanya
4
532
Vastaukset
- Tyytväiset :-)
Hei
Olimme juuri Mayflowerissa, syyskuun lopussa, olimme hotelliin tyytyväisiä, siisti hotelli. Saavuimme yöllä ja saimme hyvän vastaanoton laukutkin vietiin huoneeseen asti. Henkilökunta oli ystävällistä, aamiainen ihan hyvä. En keksi ainakaan mitään huonoa puolta. Ilmastoinninkin sai makuuhuoneeseen ja tallelokeron maksoivat yhteensä 43 euroa, mutta ei voi oikein ilmankaan olla.
Menisin vielä uudelleenkiin tähän hotelliin, - jenu
Itse ollut 3 kertaa mayflowerissa ja 4 tulossa kesällä ( ikää 13 vuotta )
kertaakaan ei ole koko perheestä kukaan tullu kipeeks vaikka juomia jäitten kanssa ollaan otettu. Hotellin tarjoilijat/henkilökunta mukava ja lapsiystävällinen. Huoneet hyvän kokoisia ja parvekkeelta hyvät näköalat ( varsinkin hotellin isoimmalta näkee moneen suuntaan ja tielle )
Hotellin vastapäätä oleva vikingen (?) vaatekauppa on edullinen. Myös Mayflowerin oma kauppa ja kultasepän liike on käteviä joka reissulla kumpaakin käytetty:) Allasalue/baari/ravintola hyvin siistejä niin kuin koko hotelli. - Gena1
Onko huoneessa siis tallelokero? Siitä ei ole mitään mainintaa Finnmatkojen sivuilla.
- leve tilanne
Live tilanne
On tallelokero vaatekaapin sisällä katsottu juuri nyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1862690Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 84954
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239819Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka285775Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies89774Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708