KUU=pillu
hmmm.. oisko homouteni sittenkin totta?
tiedän että se on vaikeata sulattaa kun on oillu mennyt täydestä kuin väärä raha,ei ollu "persee" edes aito! Voi sentään!!!
koittakaahan kerätä itsenne ja keskittykää vaan siihen että "kuu"=JUUSTOA koska homoudellani sitten olekkaan kovin suurta merkitystä!
On helpompi olla homo kun etsiä sitä oikeaa,MUTTA palkintokin on sitten ihan eri!
Voimia kaikille!Rakastan jokaista poikaa ja en julista tätä TOTUUTTA sen vuoksi koska haluan dominoida,päteä tai imeä sillä että olen löytänyt komean pojan,vaan koska jokaisella on oikeus tietää!!
RAUHAA! ja RAKKAUTTA
SE MEIDÄN TUNTEMAMME "NUKKE" ON TODELLA HOMO ,JUURI SE DILDO MINKÄ PITÄISI TUOKEUTUA ANUKSENI NÄINÄ PÄIVINÄ JOSTA UUTISOITIINKIN JOKIN AIKA SITTEN.
TUO PYLLYNI MIKÄ NYT VIIMEAIKOINA ON NÄKYNYT ON SE KAIKKIEN VOUHKAAMA PYLIDO ,PALLE X,PENIS IHAN MIKSI HALUATTE SITÄ KUTSUVAN,MUTTA NÄIN ASIA ON JA MITÄÄN MUUTAHAN EI SITTEN HIRVEEMMIN TARVITSE TIETÄÄKKÄÄN,EIKÖ VAIN?
JOS SAAN HOMOKUMPPANIN TÄÄLTÄ NIIN SE ON PLUSSAA!
kuk-KUU Joko saan?
YLPEE KUU
1
180
Vastaukset
- YLPEE KUU
ONKO TÄMÄ NYT SE IDENTITEETTI VARKAUS KUN JOKU VEMMELSÄÄRI KIRJOTTELEE IDOLINSA NIMELLÄ?
8-)
T: OG YLPEE KUU
MINÄ OLEN PIMEELTÄ PUOLELTA JA MULLA ON VÄÄRÄ LÄÄKITYS!!!!!
RAKASTAN TEITÄ SILTI!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark894695Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv2044615"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1113081Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m223057Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p962980Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1382278Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.332177- 892153
- 202112
Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi391958