Taasko sä oot juonut liikaa ja

muistelet mua, entistä ihastustas, jonka menetit saamattomuuttasi?
5145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ketä kuka mitä häh, sinne men.

Äänestä

Mä mitään oo juonut.. Enkä kyl pahemmin muistele menneitä.

Äänestä

en minä oikeasti tajua mitä on tekeillä. Jotkut kilautti mut jonkinlaiseen maniaan muutama viikko sitten, kun oli liikaa aikaa ja tuli juopoteltua. Ois pitänyt jättää ryynit ottamatta silloin illan päätteeksi.

Äänestä

jos minua tarkotat,niin en oo juonu liikaa,hik.mut joo ei se ole saamattomuutta jos ei halua mennä hämmentämään toisten parisuhdetta,you nou.se on selkärangatomuutta ja haluan pysyä kuitenkin herrasmiehenä.

Äänestä

minkä ikäinen olet ? :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haavekuva vain kirjoitti:

muistelet mua, entistä ihastustas, jonka menetit saamattomuuttasi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu