Mä en saa

koskaan tietää oliksulla iso. Se vähän kaivelee.
12179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

.. en minäkään....

Äänestä

ei ole iso

16 pitkä ja 14 paksu

Äänestä

6 pitkä ja 4 paksu

Äänestä

aika lyhyt sulla

Äänestä

On sillä, voin kertoa. Se on sitten salaisuus.

Nyt tiedätte.

Äänestä

Näethän sä miten se pullottaa :D

Äänestä

Riippuu siitä, että minkä lasket isoksi. Itse ainakin olen tyytyväinen.

Äänestä

mitä se vanha kiljun pullottaja taas horisee siellä. ei näitä jaksa. eikö ne jo kohta tee sitä lopotomiaa sulle?

Äänestä

Mä sain jälkeenpäin tietää, että sillä olis ollut aivan valtava. Valitettavasti nyt voin enää vain haaveilla siitä :(

Äänestä

Kenelle tämä meni? Etunimen alkukirjain?

Äänestä

Ei millään meinaa saada mahtuun housuihin !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:) kirjoitti:

koskaan tietää oliksulla iso. Se vähän kaivelee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu