ravistettu

Kauan ajattelit riiputtaa häntä täällä. Riiputettu liha on kuulemma mureampaa.

:)
6145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niin kauan kun hänkin eli pitäishän sitä tehdä jotakin, hänen vuoro kuitenkin.

Äänestä

musta tuntuu että hän kaipailee jotain toista ja samalla roikottaa toista.
Jos haluaa kaikki epäilykset pois, se ei ole väärin.

Äänestä

Kunhan on sopivan pehmeä syötäväksi.

Äänestä

Riiputus mureuttaa, mutta liika riiputtaminen mädättää.

Äänestä

Sen säädyllisen ajan, 2kk?

Äänestä

Ravistettava ennen käyttöä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei sekoitettu kirjoitti:

Kauan ajattelit riiputtaa häntä täällä. Riiputettu liha on kuulemma mureampaa.

:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu