Eli onko palstalla muitakin seksiaddikteja kuin minä?
Onko muitakin?
olen seksiaddikti
14141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Seksiäkö ikävöit?
Älä valehtele, sellaset on pa.nemassa jo eikä tääällä kyselemässä idioottimaisia kysymyksiä
Kaikkihan me ollaan erilaisia.Onneksi.
Ei ole sellaista addiktia. Yhden suuntaan voisi olla, mutta naiset vaan tykkää mies kunnosta, vaikka hän musta tykkää.
säähän varsinainen casanova olet
Geenit ne hyppii jonkun sukupolven yli välillä
Addikti voi olla hyvä, jos sen keskittää vain yhdelle:)
niitä jakajia ja uittajia riittää mannerta katsomatta.
Hienoa kun se pystyy myöntämään itselleen. Meissä kaikissa on omat särömme. Miten onnistuisi hieman estyneen persoonan ja seksiaddiktin rakkaustarina, tuli vain mieleen.
Kumpi on estynyt ja kumpi addikti? En tosin kaipaa jälkiliukkaille tai missä on uitettu monen moista.
Kai se vois toimia, tunneteko toisistanne nuo puolet.
Emme kun en ole päässyt häneen tutustumaan, mutta itse olen hieman ruosteessa kauniisti sanottuna, ja tarvitsen varovaista ja hellävaraista lähestymistä, hän voisi olla seksuaalisesti aktiivinen, tosin en tiedä onko hän varsinainen addikti. Mutta itse ajattelisin että huumorilla, puhumumisella ja suvaitsevaisuudella varmasti voi voittaa kaikenlaisia esteitä.
nyt on vähän uraantunutta tämä elo ja seksielämä. Minussa on kyllä ihan hirveästi sellaista energiaa, mille pitäisi saada väylä ulos.
Hyvin seksuaalinen nainen olen, mutta en seksiaddikti :)
Täällä toinen samanmoinen..onneks on tuo vakipano :)) ei tarvitte kärvistellä ja kipristellä :)