Muistathan

rakkaani että mä en ole täällä sitten ens viikolla. Sähän voit vaikka harrastaa urheilua sen ajan, niin saadaan sun terveyttä ylläpidettyä. :)
3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

perse ennen tapaamistasi ja sen jälkeen? otitko kuvan?

Äänestä

No töissähän sä ootkin, etkä kerkiä täällä päivystämään... Pitäis kyllä tosiaan liikkua enemmän, vaan enpä itekään oo täällä koko viikkoa ;)

Äänestä

Joo, mä juoksen purtsikkaa ympäri sillä aikaa kun sä tapailet taas muita naisia "työmatkoillasi". Toinen ylläpitää terveyttään ja toinen hakee tauteja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raikkaaseen ilmaan kirjoitti:

rakkaani että mä en ole täällä sitten ens viikolla. Sähän voit vaikka harrastaa urheilua sen ajan, niin saadaan sun terveyttä ylläpidettyä. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu