Tulossa Natsi-viikkotetävä, huhhuh...

Sain sisäpiiristä tietoa: kohta tulee natsiaiheinen viikkotehtävä. Osa asukkaista on natseja, osa juutalaisia joita natsit saavat kaasuttaa. Aika tylyä settiä tulossa.
6113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aika kultaa muistot, vai miten se meni..

Äänestä

Minä haluaisin kaasuttaa kaikki bb-kopissa olevat ääliöpässit sariinilla mukavan kellanruskeiksi.

Äänestä

Että mikä trolli.
Hanki elämä

Äänestä

trolli mikä trolli siinäpä kirjoitelkoon omiaan.

Äänestä

Joo.Aivan varmasti. Pääsis Suomi taas "parrasvaloihin" ja brändityöryhmä sai aineksia maan markkinointiin.

Äänestä

´´Joo.Aivan varmasti. Pääsis Suomi taas "parrasvaloihin"´´

arvatkaapas milloin Suomi viimex oli parrasvaloissa? no tietysti silloin kun voitettiin lätkän mm-KULTAA!

http://www.youtube.com/watch?v=ZY0loIIJ0UQ

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jacj Tiedon Johnson kirjoitti:

Sain sisäpiiristä tietoa: kohta tulee natsiaiheinen viikkotehtävä. Osa asukkaista on natseja, osa juutalaisia joita natsit saavat kaasuttaa. Aika tylyä settiä tulossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu