Oisin varmaan ollut valmis millaisiin tahansa olosuhteisiin, vuoksi rakkauden, mahdottoman?Onneksi et ollut kiinnostunut sillä mielin. Oisin varmaan siinä sähäkässä vähintäänki pahoittanut monta mieltä, "pilannut" oman ja sinun ja ties kenen elämän.. ja nyt olet anteeksi antanut, etkä ole ryhtynyt leikkimään, siis olet toiminut kuin.. kuin -----------------.. mikään sana ei kuvaa sitä miten oot toiminut!! en voi olla edelleenki ihailematta sinua, mutta vaikka tunteen palo on entistä työläämpää nyt tukahduttaa.. sen olen kyllä vähintäänki sulle ja joilleki muilleki velkaa! nyt käännän tunteen paloni elämään ja muihin ihmisiin.
En enää "nukahda" koskaan! enkä enää koskaan anna sydämeni päättää,jos se on niin sokea ja kylmä! mutta sydämeni lämpöön sait silti syttymään. kaunis kiitos, rakastan elämää ja ihmisiä taas enempi ku ikinä aiemmin.
En enää "nukahda" koskaan! enkä enää koskaan anna sydämeni päättää,jos se on niin sokea ja kylmä! mutta sydämeni lämpöön sait silti syttymään. kaunis kiitos, rakastan elämää ja ihmisiä taas enempi ku ikinä aiemmin.
Vastaukset 7
Vanhimmat
joko heräsit, no hyvä... se oli vaan painajaista.
pitää ottaa kiinni ja rauhoitella painajaisista pois..
Kic hei!, pidä tuosta kiini.
K?
eipäs, kyseinen henkilö jos näillä palstoilla käy, tunnistaa mut tuosta viestistä. ja toivon hei, että reagoisit ihana ihminen vaikka sähköpostein.. ei pakko. en TODELLAKAAN voi vaatia sulta mitään.
Onko tämä naiselle vai miehelle?
miehelle naiselta