Touran, ei ohjekirjaa

Kertokaapa, mikä katkaisija on kuskinpuolen keskipilarissa. Mitään merkitystä tuolle en äkkipäätä keksinyt. Sijaitsee siinä oviparin puolivälissä. Punainen valo, kun sitä painaa valo muuttu keltaiseksi?
266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisko joku sisätutkaan liittyvä disablointi.

Äänestä

Kyllä, sillä saat varashälyttimen sisätilatutkan pois käytöstä sekä jos se on keinukytkin niin kallistusanturin kanssa. Mm. laivassa hyvä varuste, autokannella ei soi hälyttimet turhaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


duranduran kirjoitti:

Kertokaapa, mikä katkaisija on kuskinpuolen keskipilarissa. Mitään merkitystä tuolle en äkkipäätä keksinyt. Sijaitsee siinä oviparin puolivälissä. Punainen valo, kun sitä painaa valo muuttu keltaiseksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu