Mukava henkilökunta ja hyvä palvelu
City-Market on Imatran paras kauppa
seeäm
11359
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Itse kauppiasko se siellä kirjoittelee?
Ei ku mie oon Manninen, sen toisen kaupan päällikkö
joo ja lehmät lentää ja kuu on juustoo
no on se parempi kuin prisma,siellä hyllyt aina huutaa tyhjyttään,varsinkin alkuviikosta,vaihdoin sen takia cittariin,ei tarvii lampsii ees taas!!
Äänestän lompakollani ja käyn eräässä ulkomaalaistaustaisessa kaupassa. En halua rahoittaa kahta sika-ahnetta suomalaista kauppaketjua, mitkä sopii hinnat keskenään.
Prismassa halvempaa, siks hyllyt tyhjät... Vertailkaa hintoja.. Tai voihan sitä toki maksaa mitä haluaa..
On parempi jos hyllyt on joskus tyhjät kun että ne on aina täysi. Minkä johtopäätöksen siitä voi vetää? Sen, että toisessa tavara vaihtaa omistajaa nopeammin ja toisessa hitaammin. Minkä johtopäätöksen tästä voi vetää? Sen, että toisessa käy enemmän asiakkaita ja toisessa vähemmän.
Juntti,
Minäkin myyn sulle 1500€ rolexin 20€ mutta ne sattuu just nyt ole loppu.
Sen että toisessa kaupasa henkilökunta hyllyttää tavaraa lisää sitä mukaa kun hyllyt tyhjenee.
Prisma on syvältä ja Litukas käy vaan köyhällistö
Missä paras osto ja myyntiliike
Kani Kettunen