Miksi harvat laittavat profiili kuvan?

Miksi harvat laittavat profiili kuvan?
Mitä haittaa siitä on?
Miksi?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mitä watun väliä?

Onko urpolla yksinäinen olo?

Tämä käyttäjä jakaa osan tiedoistaan vain ystävilleen. Kutsu hänet ystäväksesi nähdäksesi koko profiilin!
Suomi24 / hast.oskar
hast.oskar


Missä kuvasi on?

Äänestä

Kaikki saavat itse päättää laittavatko profiili kuvaa, vai eivätkö.

kertoi jo, olisitko hieman ystävällisempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_69926 kirjoitti:

Miksi harvat laittavat profiili kuvan?
Mitä haittaa siitä on?
Miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu