Olimme eronneet vuosi sitten ja tulimme takasi yhteen tässä syksyn aikana. Halusin häneen luottaa ja uskoa siihen, että hän on varmasti muuttunut. Tykkään hänestä tosi paljon, mutta luottamus on hiipunut jälleen.
Poikaystäväni oli tässä heti seurustelumme alussa ihana ja erillainen, mutta yht äkkiä taas niin erillainen ja outo!
Ihan vain uteliaisuuttani rupesin kattomaan vaan tämän poikaystäväni facebookista olevia viestejä. Yksi niistä viesteistä oli lähetetty huhtikuussa jollekki naiselle, " pokaan mun exäni äidin " ( tiedän, että se puhu mun äidistä, koska paikkakunta luki siinä jne )
Aloin miettimään taas erillälailla meiä suhdetta, ja että onko hän ihan tosissaan mun kanssa edes ollenkaan ?
Poikaystäväni lähettelee aika usein tytölle ( joka ei siis tykkää jätkistä ) en nyt sitä sanaa tähän keskusteluun laita, mutta tajusitte varmaan. Sille vaan useasti laittaa viestiä, kun ollaan kahdestaan ..On se jottain potaskaa sille puhunut minusta, juoruilee siis kaikkee mitä ny ei pidä paikkaansa. Huonoa vaikutelmaa antaa minusta muille sen kavereille. Poikaystäväni ei oikein kehu minua, eikä sano suoraan miksi se minun kanssa edes on !
Kun ei oltu yhdessä, se oli laittanut jottai sen kavereita vakoilemaan minua missä liikun ja mitä teen. Tämä poikaystäväni asuu siis eri paikkakunnal kuin minä, mutta sen kaks kaveria samal paikkakunnal kuin minä. Mitä tosta pitäisi ajatella ? Stalkkaako ne minua viellä?!! Nämä kauheat jutut tulee nykyään vaan mieleen. Olin unohtanut noi asiat ja keskittyä tulevaan. Mutta en enää pysty unohtamaan, vaikka kuinka yritän!
Toivottavasti joku osaisi auttaa, tai kertomaan mielipiteitä asiasta.
Mitä tekisi, kun ei voi enää luottaa poikaystävään?
onnetonnnnnnnn
0
163
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827453Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044734Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734688HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen764158Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584150Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333639Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e623082Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty682786Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401970- 471705