JUSSI VASTAA SAANALLE BLOGINSA KAUTTA :O)

Jussi vastaa Saanalle

http://jussiparviainen.blogspot.com/


Ps.

Kyllä Saanan tekstit ovat parempia. Tässä suhteessa Saana vie ja Jussi vikisee
2134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jussin blogin paras anti tulee, kun rullaa hiirellä sivua alaspäin kunnes
tulee kuvia jossa Lothar ja Saana harrastavat seksiä. Siellä ne kaikki ovat
koko kansan nähtävillä. Kuka nyt Jussin juttuja jaksaisi lukea?

Äänestä

Tätäkö on avioliitto?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jukolan Jussi kirjoitti:

Jussi vastaa Saanalle

http://jussiparviainen.blogspot.com/


Ps.

Kyllä Saanan tekstit ovat parempia. Tässä suhteessa Saana vie ja Jussi vikisee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu