oletko Facebookissa stalkannut mua? ;)
Kerro rehellisesti
rehellisesti kyllä
14346
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
En ole. Miten edes voisin, kun en tiedä kuka olet ja keneltä kysyt...
pörssistä vanhan neuvostoaikasen vaikoilusatelliitin. laitoin sen osottaa suhun ;)
Jos kerrot nimikirjaimesi niin vastaan :p
Mitä noi sun laskuarvoitukset oikein meinaa?
tulee vaan siitä laskutoimituksesta
Olen piilottanut sut, mutta välillä silti käyn kurkkimassa. Ei pysty olemaan kurkkimattakaan. Välillä vähän haaveilen sun kuvan äärellä, oot niin suloinen nainen. Onko se stalkkausta? :-)
piilottanut???
Etten ruokkisi ikävääni näkemällä statuspäivityksiä. Mutta eipä se toimi.. Eikä niitä päivityksiä paljoa ole ollutkaan viime aikoina. Yksi mystinen, jonka tulkinnasta antaisin paljon :)
Yritin samaa, mutta ei siitä apua ollut. Piti aina päivittäin silti tarkistaa onko mitään uutta. Piilotin sitten vain lopulta hänen kuvansa, jotten saisi taas uutta iskua palleaan. Kuulumisia kiva lukea, uuden onnen kuvia ei.
Minäpä tiedän että minua on stalkattu, mutta , ei haittaa ollenkaan ;)
Siitä vaan stalkkaamaan lisää!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pakko myöntää. Olen kyllä muutamiin otteisiin käynyt profiilissasi. Ikävääni olen yrittänyt purkaa. Mutta kuva: sinä ja koira->olet siinä nuorempi, kuin nykyään;)).
noin varmoilla tuntomerkeillä mitä itsestäsi annoit aloin hieman kyllä nyt epäillä että onko sussa hieman itsensäpaljastajan vikaa tai siis plussaahan se on tietty ;)
niin mussakin se on hieno piirre ihmisessä. eli tottakai olen stalkannut
hell yes.
en häpeä mitään en ketään. se vois olla mun uuden biisinkin nimi.
voisin tehdä uuden version juha tapsan samaisesta biisistä.
mun mielestä elämäs pitäskin toimia aina niin ettei tarvitse hävetä mitään ja voi hyvillä mielin kuunnella vaikka juha tapsan rytmejä ilman että tarttis mennä lekuriin jokakerta jos tunteista lauletaan tarkastaan ne omat rytmit. häpeäminen on sitäpaitsi ihan perseestä ja täysin turhaa hyvällä omalla tunnolla. joskus kyllä söpöä =)
katuminen eri juttu ja hyvästä jos tehnyt tuhmia julmia ilkeyksiä,
hyvä jos katuu mut katumisen kanssa pitäs olla hyvittämisen halu aina mukana, tottakai.
uskon vakaasti että kaikki stalkkaa ja kaikki katsoo mmkisoja tai siis käy vilkaisemassa toisen profiilia joskus jos toisesta on koskaan välittänyt,
jos on naamakirjassa.
syyksi voi kertoa vaikka että tein niin jotta muistan vetää mun aidot prestiget silmille ajoissa jos toinen kävelee kadulla vastaan, hiton tyylikkäästi tietty =)
kaikenhan voi tehdä tyylikkäästi elämässä jotta on kiva elellä vai mitä =)
rehellisesti:en edes tiedä mitä hittoo tuo stalkkaaminen tarkoittaa?
tekis semmosta enkä menis mihinkään facebookkiin !