Huomaatteko kun joku sanoo Annikalle jotain niin Mikael vastaa annikan puolesta esim. "annikaakin väsyttää" "Annikalla kanssa nälkä" ja siinä kun Matti sanoi Annikalle pahasti niin itse Annika oli hiljaa ja Mikael vastaa ootko tosissas... Alkaa menee hermot ettei neiti osaa itse avata suutansa ja se aivan hirveä hihitus esitys suorissa lähetyksissä! Annika ULOS ja pian!! Saadaan ehkä miksustakin jotain ulos, jotain aitoa siis! Nyt kaikki äänestää!!!!
Annika ei osaa puhua!!
Täysin totta!!!
10233
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Niimpä. Onko kertaakaan suorassa lähetyksessäkään vastannut, ilman että ensin on hihittänyt pää kallellaan ja sitten oikein kainosti ollut "emmä tiiä..." tai käskenyt kysymään Mikaelilta!
että äidinkieli on venäjä?
Ei ees oo! Ihan suomenkielinen se on!
´´Annika ULOS ja pian!! ´´
sitä minäkin toivon mutta valitettavasti se ei taida olla mahdollista veikkaan että hihittäjä menee Miksun siivellä aina finaaliviikolle asti! :(
Ei oo mahdollista päästä siitä eroon, koska tuotanto haluaa pitää sen talossa. Muutti juuri sopivasti sääntöjä, ettei Matti ja Rami saa antaa nimeämispisteitä (koska ois antaneet pisteet Annikalle!), vaikka aina ennen on saanut antaa uudetkin asukkaat yhtälailla pisteitä jo ekalla viikolla!!
Juu se on todella ärsyttävää se prkl hihitys ja keikistely suorissa lähetyksissä.
Annika pihalle ja heti!
Joo, hieman yksinkertaisen oloinen, toivottavasti sen kaverit eivät ole samanlaisia?
Osaako se edes lukea?
Annika on ilkeä ja tyhmä pissis. Tuntuu vieläpä vähä-älyiseltä. Pois vaan talosta, Mikaelkin in ihan zombi nykyään siellä talossa - ei mitään muuta kuin kyhnii Annikan kainalossa. Tympeä ja laiska nuoripari. Veteliä molemmat.
Annika on todella törkeä. Eilenkin oli keittiössä, siinä oli myös Sebastian, Mikael ja Siv ja puhui pelkkää suomea, ei edes yrittää englantia!!! Käski mm. Mikaelin antaa sille juotavaa, eköhän edes sen pyynnön jokainen osaa engalnniksi vääntää???
Tosi törkeitä on kyllä noi muutkin, kun suomee vaan siellä jauhaa... Norjan puolelta luin chatistä, niin sielläkin ihmeteltiin, miksi nuo puhuu vaan suomea!
Annikan suu alkaa heti louskuttamaan kun on sopiva tilaisuus puhua selän takana pahaa, eli puhelahjoja löytyy jos aihe on kiinnostava.