skoda mies oli täällä vertaillu auton hintoja, esim näin auris 16000egee ja skodan lippulaiva 50 000egee, se on ihan oikein verrattu, toyotan halvin malli vastaa kyllä skodan kalleimman statusta helposti,mut ei nyt ihan noin nöyrä tarvitse olla,pää pystyyn vaan vaikka skodalla ajelet.
autojen hinnoista
oikein vertailtu
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Älä ollenkaan hätäänny. Ota hanskalokerosta merkkikohtainen käsikirja esiin ja sieltä hakemiston mukaan sivulle "Virret". Niitä kun veisaat kauppiaan kuullen, niin saat tupakkaa.
joo kyllä auris aina kalleimman skodan voittaa,,statuskin on tosiaan pikkasen korkeempi,toyotaa ei vertailla ladaan koskaan,skoda ei nostata ylemmyyden tunteita kenelkkään, toyota sen sijaan alkaa olla premiumia.eiks niin
jos totta puhutaan niin eipä toyotaa viiti ehkis verrata skodaan.skoda on dacian kian ja hyndain kanssa siellä halppisauto luokassa
kuka vitun hullu tääl skeidan paskaskasta puhuu,se on ladaaa
nämä on toyotan sivut..ei halppis merkkien.kuulemma dacia haastaa skodan kian ja hyndain.mutta hydain pulesta sanon että ihan hyvän näköinen auto mikä pyörii mainoksissa.veikkaan että hyndai vie skodan markkinat.