Ikävä jäi,.

mutta niinhän sen pitääkin jäädä eihän se muuten olisi ollut sen arvoista :)
4179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

niin :)

Äänestä

mä todella mietin pitkään että sun täytyi olla erityisen ihmeellinen ihminen
ihankuin olisitko elämäni viimeinen elämäni rakkaus

Äänestä

Hyvin sanottu. Nämä taitaa olla niitä, jotka jäävät mieliin koko elämän ajaksi - ihaniksi muistoiksi.

Äänestä

Olisi ollut ilo kuulla nuo sanat silloin, eikä nyt kun on jo myöhäistä :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kosketit kirjoitti:

mutta niinhän sen pitääkin jäädä eihän se muuten olisi ollut sen arvoista :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu