Öykkärit

Harjavalta täynnä öykkäreitä ja turveloita. Ei viitti iltasin lähtee edes lenkille ku kadut täynnä örisijöitä.
3269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muuta pois.

Äänestä

ja lenkki vaan mielessä...onko oikein hk:n sininen, vai käviskö huittiste punanen...:) toivoo:öykkäri

Äänestä

Eihän se nyt ihan noin mene että on paikka täynnä örvelöitä ja turveloita... Jos alkaa vituttaa ne hampit/alkoholistit niin vedä vastapalloon kun tulee jotain avautuu. Se toimii kyllä loistavasti. Sanotaanko että jopa 7vuotias voisi niille pistää vastaan, turhaa niitä pelkää ainakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:( :( :( kirjoitti:

Harjavalta täynnä öykkäreitä ja turveloita. Ei viitti iltasin lähtee edes lenkille ku kadut täynnä örisijöitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu