Annika on ihana luonnonlapsi. Sitä ja sen hihittelyä katsoo niin mielellään. itsellekin tulee mukava olo. Raukka Annika ei osaa olla hihittelemättä, jos edes jotain kivaa tai normaalia on luvasssa. Annika on ihana ja iloinen ihminen. Siitä pitäisi ottaa muidenkin oppia eikä haukkua sitä täällä palstoilla. Annikalle kuuluis koko kisan voitto. Onneksi tänä kautena ei voi antaa miinuspisteitä lainkaan, niin talon viihdyttävimmät ihmiset ei putoa heti pois niin kuin muina miinuskausina on käynyt. Sitten te tyhmät vain katsotte bb:tä ja surkuttelette, kun ohjelma on tylsä. Ohjelma on tylsä, jos sieltä äänestetään pois kaikki sellaiset ihmiset, jotka tuovat taloon väriä.
Annika on ihanin
Loves Annika
998
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllähän meitä on muitakin Annikan kannattajia. Nyt vaan säästelemään rahoja taas niihin äänestyksiin, joissa Annika on mukana. Saadaan tyttö voittajaksi.
Annikan käytökselle on lääketieteellinenkin termi NARSISTI
Niin Annika on ihan niin kuin just puhjennut kevään narsissi. Miten oivasti sanottukaan. Annikasta tulee mieleen keltainen väri, eli aurinko.
Sitten on erikseen tietysti narsistit, mutta itse en ala nimittelemään muita bb-asukkaita sillä nimellä. Voi saada vaikka syytteen kunnianloukkauksesta. Susta ainakin aion tehdä ilmoituksen.
Niih. Itsekin kerään talteen esim. Suvia ja Janicaa kohtaan tehdyt tärkeät solvaukset. Voi joutua muutama Annika-fanikin oikeuden eteen.
Annika on yhtä ärsyttävä kun Marika viime vuonna. Annikaa varmaan jotenkin manipuloidaan hihittämään vielä estottomammin että ärsyttää ja katsojat yrittää äänestää sitä ulos (siis muille plussaa).
Olisi hänelle itselleen ja Mikaelille parempi että tulisi tässä vaiheessa ulos. Ei ole kiva näyttää naamaansa missään kun kaikilla on hänestä pölvästi käsitys.
Annikako narsisti?Mikähän on sitten Terhi?
Taas Annikan pisteet nousi, kun vertaa sitä esim. Janicaan. Annika osaa käyttäytyä televisiossa, eikä harrasta seksiä. Noi seksitouhut kun kuiteskin päätyis nettiin. Lisäksi ajattelee ihanasti äitiään ja muita läheisiään ja miettii, ettei ne haluis nähä, kun Annika sekstailee. Sais Janicakin miettii, haluaako se läheiset nähdä moista rietastelua.
Annika ajattelee vain itseään ja sen tyhmäkin tajua! Nauru on teko naurua ja hihittely esittämistä !! Mikään luonnonlapsi se ei ole, puoli ryssä ja sieltä ahneuskin tulee ja yli mustasukkaisuus! Annikan kavereina olisin kieltänyt menemästä bb taloon, ei taida tosi ystäviä tytöllä olla... ANNIKA ULOS ja PIAN!!!
´´Nauru on teko naurua´´
Ansku vois muuttaa Naurusaarille!
http://fi.wikipedia.org/wiki/Nauru