meidän välillä oli jotain! ja se olisi surullista jos kaikki päätyisi tänne... olisin valmis uhraamaan useamman kk:n selvittääkseni mitä se oli.................
s...s....hhhh
13
237
Vastaukset
- Kuukaudet kuluu
voi kuule..toiset on ollu täällä useemman vuodenki. Paitsi mä. Koitan etsiä
tuolta oikeesta elämästä välillä jonku kuka olis samalla aaltopituudella. Parisuhdeterapeutti on vahva sana, ennen kuin kaikki on ohi. Sen jälkeen on turha enää rypistellä. Parisuhdeterapeutti tuo osille asioita, joista toinen ei ole ikinä edes kuullut tai tiedostanut niitä. Samalla tulee asiat käytyä lävitse ns. ei kenenkään maalla ja se on turvallista molemmille osapuolille. Mutta jos toinen ei lähde terapeutille, niin silloin on kaikki yhtä tyhjän kanssa. Ruikuttaminen ei kannat ikinä. Se on nähty :)
- mietinpä vain
Oletkohan mies vain nainen?
- villi veikkaus
Naisia selkeästi suurin osa, muutama mies voi mukaan mahtua.
- Illan kyssäri
Minulla on erittäin vahva tunne, että mies. No marjalanporo, onko selkärankaa tunnustaa kumpaa sukupuolta edustat?
- nainen & alaston ase
Minä taasen olen muutaman kk:n uhraamisen jälkeen valmis lopettamaan tämän. Tarkemmin 3 kk:n. Loppuu panokset eikä jaksa enää ladata.
- halvat panokset
ota vesipyssy ja käytä sitä
- ed.
halvat panokset kirjoitti:
ota vesipyssy ja käytä sitä
Ja sitten valuttelen täällä jotain puolituisia ikäväntunteitani teidän harmiksenne... enpä usko.
- 2+8
ed. kirjoitti:
Ja sitten valuttelen täällä jotain puolituisia ikäväntunteitani teidän harmiksenne... enpä usko.
sitävartenhan tää palsta on olemassa
jaetaan kurjuuttamme toisillemme - ed.
2+8 kirjoitti:
sitävartenhan tää palsta on olemassa
jaetaan kurjuuttamme toisillemmePalsta on niitä varten jotka todella ikävöivät. Minusta ei taida sitä enää löytyä. Se on hiipunut enkä näe järkeä sen lietsomisessa.
- räiskiss
Meidän välillä oli kemiallinen reaktio, kipinää ruutitynnyrissä :-)
- 5NMU313
M or N eli kirjoittaja? mitähän se oli....päätyisi vai päättyisi tänne?
- <3
n.... voi olla että katuisin loppuelämäni! jos tämä ei selviä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 193707
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit232941En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322245- 902070
- 191966
- 261622
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui391549- 321502
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91414Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111384