Keskiyö

Onko exmieheni jättänyt minut nyt lopullisesti rauhaan. Onko näköpiirissä uutta kunnollista miestä minulle. Kiitos jos vastaat.
168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei
on sillä tavalla, että hän on nyt tapailemassa uutta naista, mutta kun heidän välinsä alkavat rakoilla, sinä muutut taas mielenkiintoiseksi satamaksi.
voisit vaihtaa reviiriä aivan kokonaan, jossakin liikunnallisessa toiminnassa luoksesi tulee ainakin yksi mukava mies.

t: Keskiyö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä edessä kirjoitti:

Onko exmieheni jättänyt minut nyt lopullisesti rauhaan. Onko näköpiirissä uutta kunnollista miestä minulle. Kiitos jos vastaat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu