Tulossa todella pienikulutuksinen ja edullinen Daihatsu markkinoille, joten jään odottamaan
www.tekniikanmaailma.fi/uutiset/uusi-supertaloudellinen-daihatsu
Daihatsua saa taas pian
4
685
Vastaukset
- jään odottamaan
tuossa lisää linkkiä ja pian tapahtuu !
www.autobild.fi/artikkeli/9117/ohoh-daihatsun-comeback-suomeen-toteutumassa/ - kannatetaan
olis hyvä ja halpa
- eu is mad
Taisikin käydä päinvastoin, Daihatsu lähti koko euroopasta pois mitä en ihmettele kyllä yhtään kun on mennyt niin järjettömäksi koko euroalueen toiminta.
- Einäyeikäkuulu
Eipä ole Daihatsuja paljon näkynyt. Ehkä kerran kymmenessä vuodessa voi nähdä yhden 1990-luvun alkupuolen Daihatsun liikenteessä. Auto on niin hyvä, että olisi liian hyvää ollakseen totta, että niitä pääsisi täällä Suomessa ostamaan. Saksalaiset autot niin paskoja, että meen ennemmin vaikka fillarilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753587
- 622694
- 812617
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582408Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912337Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2482112- 431912
- 441759
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151471EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491408