Jaahas

Mitäs tänne kuuluu?
4118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jaa-a.
Täytyy sanoa, että eipä kummempia. Samaa vanhaa päättämättömyyttä
ja ihmettelyä siitä, miten joillakin ihmisillä voi olla arvot niin hukassa, että
oikein suututtaa.
Elämässä pitää toimia nyt ja heti.
Vain nopeat elävät.

Äänestä
  • Niinpä niin.
    Niinhän se on nykyajan työelämässäkin.
    Se on ota tai jätä systeemi. Toimii.

    Äänestä

joku se kyselee täällä kuulumisia kaikilta kun vois kysyä ihmiseltä suoraankin.

Äänestä

Ala-arvoista kirjoittelua suurimman osan iltaa. Eli sitä samaa kuin aina ennenkin.

Helmiä odotellessa... :-))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en oo ehtinyt kirjoitti:

Mitäs tänne kuuluu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu