Kävin auravalokuvassa ja siinä oli pään yläpuolella kirkkaita pallomaisia muodostelmia 5kpl ja luin että suojelusenkelini ja henkioppaani ovat halunneet samaan kuvaan.Mukava olisi uskoa näin.
suojelusenkelit aura kuvassa?
Sähkö"tyttö"
9250
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Hei
näen itse auroja, mutta niissä ei tähän päivään mennessä ole koskaan ollut palloja tai muita kuvioita. mikä se sellainen auravalokuva on?
uskon sinun olevan herkkä ja luottavainen ihminen, joka etsii oikeaa suuntaa tiensä risteyksessä. luota vain vatsasi antamaan vastaukseen, sinä tunnet sisälläsi mikä on oikein.
t: Keskiyö
Aurojen näkijä mistä päin oot
haluaisin tavata sut
Hei
asun sveitsissä, joten ei taida onnistua tuo tapaaminen. välillä saan keskittymällä (kaukaa) yhteyden ihmisen auraan ja energioihin.
t: Keskiyö
http://www.skepsis.fi/ihmeellinen/aurakuvaus.html
Laitoin linkin asiasta.Itse suhtauduin asiaan epäillen mutta hätkähdin kun analysoija kertoi asiat aivan oikein mitä en itse edes muistanut,ja jopa luonteenpiirteeni.Kun hän näki aurani niin hän sanoi "oho"jota nyt jälkeenpäin mietin.
Se oli kuvassani aivan kun tulenlieska,vaaleasta,vaaleankeltaiseen,oranssiin ja oranssinruskeaan.ainut värinhäivähdys oli aivan hento mintunvihreä raita josta hän sanoi että muutosta elämässä.Ja senkin jätin kysymättä että onko se mennyttä vai tulevaa muutosta.Pään päällä siinä oli pallomaista muodostelmaa
Hei taas
laitoit siis kätesi kuvattavaksi? minusta auraa tulisi katsoa koko ihmisestä, se kertoo enemmän kuin pelkkä käsi.
nuo oranssit ja punaiset, ruskeatkin, kertovat temperamentistäsi.
onhan sitä kaikenlaista, jotkut ennustavat kahvinporoista ja silmistäkin.
t: Keskiyö
EN laittanut kuvattavaksi kättäni vaan kuvassa olin vyötäröstä ylöspäin.Ehkä kuvittelet että olen joku hui hai tytönhempukka,ja uskon jokaiseen vastaantulijaan.Vaikka kyselen täällä tästä asiasta niin sisälläni on melko paljon tietoa asioista.Anteeksi häiriö.
Hei vielä
en minä sinua arvostele, taisin vain lukea viestisi huolimattomasti.
suo anteeksi, ei ollut tarkoitus arvostella.
t: Keskiyö
Mis tällässeen auravalon kuvan saa?
minä kävin tuolla, http://www.aurinko.fi/auravalokuvausta.html