luottamuspulaan ja siihen "ystävääsi" joka ei minusta sopinut kuvioihin.Oletin sinut erilaiseksi ja minä huomautin monesti siitä mikä minua askarruttaa,mutta sinä et muuttanut käyttäytymistäsi yhtään.Yritin hyväksyä sen,mutta en pystynyt,varmasti oli paljon väärinkäsitystäkin,se vain näytti niin epäilyttävältä ja nyt jälkeenpäin olen huomannut,että siinä oli paljon filmaamista,yrittää näyttää että asiat olisivat toisin.No,nyt te saatte olla niin kaveria kuin tykkäätte,en puutu enää siihen.
Kaikki kaatui
tiedät sen itsekin
8408
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kerro meillekin, mikä askarrutti? Kiinnostaa tietää, ja mistä tunnistit filmauksen?
tiedät kyllä jos olet hän,ei minun tarvitse niitä tänne enää kirjoitella.Miettikää sen kaverin kanssa,miten hän ja te toimitte.Jos häntä ei olisi ollut kuvioissa mukana,niin varmasti olisin kysynyt sinulta sen tärkeän jutun.
Siis uskotko sä nyt itsekään itseesi, puhut toisesta ja puhut filmaamisesta, mutta kumpi tosta suljetaan pois? Päätä sä.
Kommentista ikäänkuin sävähtäisi pieni mustasukkaisuus, mutta ei anneta sen pilata tunnelmaa, pistetään plussaa nyt kuitenkin. Eiks olekin kiva jossitella jälkikäteen, et jos toinen ei olis varattu ja jos muita ei olis kuvioissa.. aijaijai..
Ehkäisy kannattaa näin tautisina aikoina aina muistaa huolehtia, että plussaa siitäkin, jos siitä vielä kysyy, mut en mäkään kysyisi, jos olis noin muitakin paikalla. On ne silleen ihan kahdenkeskisiä, eiks juu.
Joskus pitkälle edenneen kupan voi tunnistaa pelkästään sinunkaltaisesi ihmisen sairaasta ajatusmaailmasta, vaikka aiheellinen huomio silti.
Kyllä susta vielä varmasti tohtori tuolla perehtymisellä tulee, mutta sitä nyt vaan arvailemaan että yläpään vai alapään?
Kyllä se niin on, että jos ei toimi yläpää niin ei muuten toimi alapääkään :D
Kas vai näitä sattuu muillekin ihan kuin olisin itse ton kirjoittanut .Mutta toi ei ollut multa. .Selvyyden vuoksi vai olisi pitänyt häneltä kysyä tossa yhdessä ketjussa luki . Kun tervehdin kyseistä tyyppiä niin hän lähti puottaa lähi kuppilaan tukka putkella vaivaantuneen näköisenä . Olisiko pitänyt perään juosta vai . Siitä ei varmaan olisi mitään hyvää seurannut olethan kertonut että kysymys on väki valtaan taipuvaisesta ihmisestä .Jos sulla on näitä hyviä ajatuksia enemmänkin niin säästä mut niiltä
Naisen ja miehen välisessä suhteessa verrattuna ystävyyssuhteeseen, ero on pienimmillään keskimäärin toistakymmentä senttiä.