Moikka !
Täällä olisi 14v. tyttö valmis hoitamaan koiraa kuin koiraa. Myös pieneläimet ovat tervetulleita hoitoon lomienne ajaksi.
Asun paritalossa äidin, isän, pikkusiskon ja kahden marsun kanssa.
Olen ollut mm. koiraleirillä, jossa minulla oli aika vaativa koira. Olen myös hoitanut paljon tuttujen koiria ja hoitokoiria. Elikkä sen verran koirista on kokemusta.
Asun itse Klaukkalassa, Nurmijärvellä. Mutta pystyn esim vantaan martinlaaksoon, ja helsingin keskustan (kamppi) läheisyyksiin lenkittämään koiraasi tai vahtimaan ykdeksi päiväksi. (:
Ja meille voi tulla koira viikoksi jos toiseksi ja myös viikonlopuksi ja päiväksi hoitoon, ja lupaan ettei hellyys tai huolenpito jäisi unholaan!
Ota rohkeasti yhteyttä! numeroon: 0408267610
tai sähköpostiin: [email protected]
Tarjotaan koiralle/muulle eläimelle hoitaja!
anna_sofia
0
183
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras
"Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde921365- 47911
- 95885
MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(
MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku85799Haluatko että unohdan sinut kokonaan
Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j57727- 64592
- 42591
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan191567- 34567
- 48547