on kumma pullistelija, varmaan jostain peräkylästä Kokkolaan muuttanut. saisivat potkia pihalle. ei osaa asiakaspalvelun perusteitakaan.
Hot Slice Pizzan uus työntekijä
kyllästynyt kävijä
221809
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Mikäs tyyppi se on??
No tiiä nyt näistä. Johan kaupunki on väärällään jos minkälaista juippia ja hampuusia. Onko kaveri suomalainen?
tiedän tyypin. joutaisi saamaan lopputilin, jos minulta kysytään.
Hottiksen pitäjä on mielestäni paras ja rehdein maahanmuuttaja yrittäjä
kaultta aikojen, jotta pitäkää haukkujat turpanne kiinni.
Kysehän ei ollutkaan siitä, mitä kyseinen yrittäjä on, vaan mitä hänen uusi työntekijänsä on. Näin ainakin aloittajan viestissä aivan selkeästi todetaan. Kehottaisinkin edellistä perehtymään lukutaidon saloihin.
tamppooneja?
Kuule sun maailman täytyy pyöriä naisten hygienia tuotteiden ympärillä mutta
mihin ihmeeseen itse lykit niitä, pizzaanko häh?
Ei sitä koskaan tiedä, vaikka käyttäisikin. Ties, vaikka tukkii niitä pizzoihin. Ainakin parin sellaisen tarpeessa voisi olla.
Aivan sairaan hjuviä pizzoja siellä, aloittajlle 10 kertainen BUU !!!!!
siis UUS työntekijä, ei yrityksen perustaja
ilmeisesti Perhosta kotoisin...Oksakoskelta...
en tiedä, mutta sillä elopainolla (ulkonäöstään päätellen) on kyllä hyvä ettei katutasolla työskentele. richterin asteikolla mitattaisi huimia järistyksiä ja vakuutukset nousisi rakkaassa kokkolassamme, jos tuon kokoinen tyyppi päättäisi vaikka liukastua kesken työvuoron. olisi muuten kiva jos se ei kävisi vessassa räkimässä ja rykimässä samaan aikaan kun itse yrittää paikassa pitsaa (joka on muuten hyvää) syödä. tulee vähän ällöttävä olo, kun työntekijä yökkäilee vessassa samalla kun siinä muut syö. pizzerian omistaja hyvä tyyppi, tuota toista en tunne, mutta en kyllä haluakaan.
Jos sillä jota täällä haukutaan olisi järkeä hän tekisi ilmoituksen kunnianloukkauksesta poliisiin, saisi isot korvaukset oikeudessa. Haukkujat olkaa varovaisia älkää vain jääkö kiinni. Ettehän?
Ei kat oo totuudesta poikkeavaa sanottu...ja kuten jo itse kirjoituksessasi viittasit ja annoit ymmärtää....itse asiassa sanoit...niin tuskimpa mitään ilmoitusta tulee...;)
Kunnianloukkauksesta voisi solvata, mikäli tässä keskustelussa olisi asioita, jotka eivät pitäisi paikkaansa.
Tunnen kyseisen henkilön ja yksikään tällä palstalla esitetty syytös ei oo totta.
Nosta syyte tuttusi kanssa niin voitte mennä lomalle vaikka Afrikkaan. Kipurahoja on kuulemma herunut jopa 17000 euroa.
Älä nyt viitsi itkeä iso mies, tokihan jokainen henkilön oikeasti tunteva tämän tietää.
Hot Slice pizza taitaa olla toinen "Ainin grilli".
Missä muuten se jätkä on joka myi joskus vuosikymmenen vaihteessa monta talvea hot dogeja humalaisille siinä entisen Pigallen kulmassa?
alust asti syöny siel eikä mitää valittamist_HULLUT TÄÄL HILLUU :(
no komiat neonkeltaset housut sillä ainakin on, mutta mihin pitsapoika niitä tarvii, tulee vähän epähygieeninen olo. omistaja itse taas ihan loisto tyyppi ja pitsat hyviä, mutta minun kin mielestä vaikken henkiöä sen kummemmin tunne, voisi kyllä tarkemmin katsoa ketä palkkaa.
tunnen henkilön eli lopettakaa tommonen toisen henkilön herjaaminen jos ei pizza kelpaa hot slice pizzassa niin älkää käykö siellä enää.