Liian hauskaa ollakseen totta!

Vapaasti assosioitavaksi, olkaapa hyvä:

http://www.tietokone.fi/softa/windows/wcd_drink_alarm_1_0
599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kumpi oli ensin, muna vai kana?

Äänestä
  • Gukko?

    Äänestä

Minä kyllä muistan huolehtia nestetasapainosta... shhh siinä aukesi illan kymmenes olunen.

Tuo ohjelma pitäuisis saada linuxjakeluihin, linuxpojilla kun jää usein syömiset ja juomiset väliin kun aikaa kuluu kernelin käännössä ja komentoriviloitsuja hakatessa... kun ei toimi näytönohjain, ei siirry VHS millään kovolle ja mokkulakin pysyy hiljaisena.

Äänestä

Jenkeissähän näitä veden liikajuojia kuolee säännöllisesti kun se kuuluu frat-porukoiden sisäänpääsyriitteihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


American dynamo kirjoitti:

Vapaasti assosioitavaksi, olkaapa hyvä:

http://www.tietokone.fi/softa/windows/wcd_drink_alarm_1_0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu