Mikähän

mahtaa olla, ku näyttää nuo virtatien talot tulevan melekeen kaikki myytäviksi?
2133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin onhan se kaks jonku mielestä aika paljon,
Niin siis tosi paljon.

Äänestä
  • Nii, tällä herkellä on kaks myynnissä. Aikasemmin tänä vuonna ollu jo kaks MUUTA taloa myynnissä.

    Alle vuojen sis. 4 kämppää myynnissä nuin lyhyellä tienpätkällä. Ja kaikki vielä samassa klimpissä siellä.

    Ei muuten, vaan oon ite ostamassa taloa ja kiinnostas paikkana, mutta pikkusen herättää kysymyksiä tämä. Ei ole tavanomaista, että nuin vanhalla asuinalueella menee talot noin rivakasti myyntii.

    Onks tietoo?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiettääkö kukkaa kirjoitti:

mahtaa olla, ku näyttää nuo virtatien talot tulevan melekeen kaikki myytäviksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu