Nokian uutuuskitka

Onko kenelläkään mitään ennakkotietoa Nokian uudesta RSi renkaasta virallisen tiedotteen lisäksi?. Ilmeisesti ammattiautoilijoilla rajoitetussa koekäytössä ainakin ollut.
2356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muuta kuin että tilattu on jo uuteen autoon. Tuskin huonommat kuin edelliset HKPL Q:t (joihin olen ollut todella tyytyväinen)

Äänestä

Itsellä on varastossa kyseiset renkaat, edellisessä autossa oli Q:t , joihin olin tyytyväinen. Mutta tuskinpa huonompaan suuntaan ovat menneet ??? Syksyllä sen sitten näkee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


exnasta kirjoitti:

Onko kenelläkään mitään ennakkotietoa Nokian uudesta RSi renkaasta virallisen tiedotteen lisäksi?. Ilmeisesti ammattiautoilijoilla rajoitetussa koekäytössä ainakin ollut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu