Olen uusi täällä kaupungissa, ja ajattelin kysyä missä paikalliset homoseksuaalit viettävät aikaansa? Itse pääkaupunkiseudulla olen tottunut meidän omiin baareihin.
Varkauden homoseksuaalit
Tietämätön gay
16616
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Oisit pysyny siellä...
No joo, mutta jos selänpesijää tartet, niin mee rantasaunalle...
Rammarissa ne kaikki hintit jätkät ja lesbot eukot tuntuvat käyvän..
kaikki homoseksuaalit on kiinalaisessa syömässä.
Ne on niitä ulukomualaesten ystäviä. Aetosuomalaeset kääpi vuan golten raxissa.
Ehkäpä he ovatkin sen verran sivistyneempiä kuin sinä paukku pete ja ymmärtävät muidenkin kulttuureiden ruokatapoja.
Pari viikkoa sitten palstan visionääri Truuno oli opastamassa homoseksuaaleja ja muutamaa muuta kansanryhmää Kuopioon. Eli Savontien karaokesta saat ohjeet. Truunon ajatuksenjuoksua on tässä vaikea hahmottaa, koska homot ovat yhteiskunnan kannalta parhaita veronmaksajia ja kuluttajia. Tupla tulot ja ei lapsia (double income, no kids). Kuluttavat hyvin vähän yhteiskunnan palveluja ja huolehtivat itsestään. Kuitenkin Truuno olisi rahtaamassa etelä-Suomen eläkeläiset Varkauteen, vaikka vanhuksista on enemmän kuluja kuin tuloja. Ja muuten euroviisudiggarit ovat aika kovia haastamaan paikalliset karaokekuninkaat pöydänallelaulussa.
Hikistä vehjettä tarjolla joutenlahessa, tänne vua hintit sekä muijat!
Olisit pysynyt siellä pääkaupunkiseudulla! Varkauteen ei tarvita yhtään homoa lisää!
Varkauden ehkä kuuluisin homo oli aikoinaan eräs kukkakauppias. ja huhujen mukaan varsinkin pulsujen parissa näitä parisuhteita on kehittynyt.
fabfive ime sinä sitä lekaas uskon että paukku petellä on omat syynsä miksi kiinalaiset on homoja pullollaan... itse kun siellä kävin niin kyllä siellä pari homo kaveria oli joten fabfive mee vittuun. kukaan jaksa kuunnella tollasta sivistys paskaa...varkaudessa ei ole sivistyneitä ihmisiä. joten tuskin olet sinäkään.
patricl tainnu tulla äitinsä kakkosesta..
tainnu fabfive tulla kaapista. shame on you... ja sinä puhuit jostain sivistyneestä ihmisestä. sivistynyt ihminen ei kirjoittele tuolla tavalla.
Jäit pari pysäkkiä liian aikasin pois kyyvistä. Kuopiosta on hyvää vauhtia muodostumassa oikea erilaisten vähemmistöjen keskittymä. Taitaa Hakkarainenkin jäädä affenanmaavisioidensa kanssa kakkoseks. Torin alle mahtuis ne ydinjätteetkin.
kuntsari
perämööttori
paukku pete