350 efi

chervolet 350 efi vm90 tehot
1435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Chevrolet Chevy Van G20 mark3 1990, 192hv ilmoitettu Metroautolla maahantuonnin yhteydessä. Todellinen noin 220hv.
Tarkan tiedon omasta saat mittauttamalla.
Jos vakuutus mielessä kyselet tehoarvoja niin, hanki kirjoituskone ja tee omat merkinnät rekisteriotteeseen. (Tosin hieman laitonta)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marko kirjoitti:

chervolet 350 efi vm90 tehot

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu