Kuka on Haapaveden

suurituloisin henkilö verotettavan tulon mukaan?
6310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eihän tämä palsta ole verotoimisto, kysy sieltä älä täältä!

Äänestä
  • Niin kummalla Joukolla on isommat tulot?Jouko A:lla vai Jouko L:lla?

    Äänestä

Ei kiinnosta pätkääkään toisten tulot ja ne pitäis salata kokonaan.

Äänestä

kyllä ahneus ja saalistus kiinnostaa !

Äänestä
  • meinaakko että valtio on ahne saalistaja, ku vie osan tilistä?

    Äänestä

valveutunut kansalainen tietää voittajat ja häviäjät ilman verotoimiston apuakin

useimmat tiedämme, että Suomi on kehittynyt erittäin epäterveeseen suuntaan

sen tietävät maan korkeimmat virkamiehetkin, monet heistä, ja kantavat aitoa huolta

sensijaan poliitikot kantanevat huolta vain itsestään ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jj.vaha-tuisku kirjoitti:

suurituloisin henkilö verotettavan tulon mukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu