Kirjoittelen tabletilla, en halua mobiilinäkymää. Miksi sitä yritetään väkisin tyrkyttää? Ensin tuli kolme-neljä kertaan kysymys että haluatko sen käyttöön ja kun vastasi kieltävästi, niin nyt sitä yritetään väkisin käyttää ja kun klikkaa täysversiota, niin se heittää aloitussivulle.
Mitä järkeä?
Pakollinen mobiiliversio
3
136
Vastaukset
- Peesaan edellistä
Ite käytän ihan N900 joka on pyörittänyt jokaista sivua yhtä hyvin kun konekin niin itteä ainakin vituttaa kyseinen asia. Miksi selata kökköä mobiilisivua kun voin käyttää täyttä versiota?
Nyt tosin ei toimi enään kunnolla tämä täysversiokaan kun pitänyt sotkea. Eli tämä osio pitäs olla aihealueitten vieressä mut nyt tää on täällä alhaalla ja keskellä missä tän pitäs olla on tyhjää. Nytkin on nuo alkukirjaimet ruudun ulkopuolella. Laittakaa takasin edes tää täysversio! - rikkoontuupienireso
Juu tää sivu rikkoontuu rajusti mullakin läppäris! reso on 1024x760. Keskikohta tippuu kauas alas ja vain vasenpalkki jää ylös.
Hei!
Kiitos palautteistanne. Olemme korjanneet ohjauksia tänä aamuna, mutta jatkamme kuitenkin vielä mobiiliversion optimointityötä.
Terveisin,
Mari
Suomi24
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81865Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51598Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41079- 71934
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38864- 44774
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708