Terveys on nyt koetuksella,perj. kokeisiin ja panikoin niin tavattomasti mitä tulee esille, jotain valaistusta jos näkisit?
mene jo yöunetkin...
Kiitosta etukäteen.....
mene jo yöunetkin...
Kiitosta etukäteen.....
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Hei
älä sinä nyt yöuniasi menetä, olethan menossa vain kokeisiin ja se on hyvin tärkeää. koska en tiedä paljoakaan ihmisen anatomiasta, voin vain kertoa missä näen heikkoa energiaa tai punaista kipua.
sinulla on päässäsi kipua tai jokin muu häiriö, mikä tarvitsee huomiota ja parannusta. näen paniikkihäiriön, mikä saattaa sinut melkolailla lukkoon.
jokin rentoutumisharjoitus olisi hieno juttu, etsi sellainen käsiisi ja kokeile ihmeessä. entä sitten sokerisi, sekin varmaan tutkitaan.
en näe missään raajoissa vikaa, en myöskään silmissä enkä sisäelimissä.
mene vain avoimin mielin kokeisiin, onhan se helpottavaa kun asiat selviävät, sitten niitä pääsee pikemmin hoitamaan kuntoon.
kuntoon sinä tuletkin ja lähdet vielä uusiin harrastuksiin.
t: Keskiyö