Teemu

Ikävä jo sua...
1098
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Samoin

Äänestä

pistäs mulle viesti, ni nähdään heti...

Äänestä
  • pojilla poikien leikit.

    Äänestä

Missä päin ikävöintisi kohde on?

Äänestä
  • Itäiseen Suomeen menee

    Äänestä

  • 11?12 kirjoitti:

    Itäiseen Suomeen menee

    voitko tarkentaa minnepäin I-Suomea? Vaalea vai tumma T?

    Äänestä

  • 9uoi kirjoitti:

    voitko tarkentaa minnepäin I-Suomea? Vaalea vai tumma T?

    Joenuuhun menee ja vaaleat on hiukset.

    Äänestä

  • 7564663 kirjoitti:

    Joenuuhun menee ja vaaleat on hiukset.

    anteeksi kirjoitusvirhrhe: paikka oli Joensuu

    Äänestä

homot haluaa sielä ähkyä toistensa baskasiin perceenreikiin hyi hyi teitä kuolontauvit vielä saatta!

Äänestä

Alkuperäinen menee kyllä Satakuntaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


odotan näkemistäsi kirjoitti:

Ikävä jo sua...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu