Onko vain huorilla, puheet.

nolla
690
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sillälailla! Tuliko nuoruus mieleen?

Äänestä

oletko huora ??

Äänestä

johan on kumma, oletko huor..........a siis h u o r a ?

Äänestä

Ikävin huomio jonka vain toinen henkilö hoksaa.....ärtyisyys ja dementia.

Onnittelut! Olet ehtinyt pitemmälle kuin uskoinkaan

Äänestä
  • Vai oletko käynyt huorissa, ja nyt olet nolla!

    Äänestä

vastaus " nolalle " heh hiihii , jooo näytät tosiaan olevan nolla hah haa, kaikenlaisia luuhaajia täälläki esiintyy !!
eikö nollalla ole muuta sanottavaa ,,, hahaaaaahhhhaaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nolla. kirjoitti:

nolla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu