Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ikäero

meillä on kympin ikäero (m40,n30)ja minua se kiihottaa tosi paljon,kun mulla on nuorempi nainen.onko muilla samallaisia viboja ikäeroista?
61303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Oon mies 28v ja en koskis 18-25v naiseen. Ovat usein leuhkoja!! Naiset 26-40v kelpaavat!

Äänestä
  • Tunnen yhen muijan joka on 24vee ja sillä on 52 vuotias mies.

    Äänestä

  • Eli kun oot 60vee, niin 26-40-vuotiaat kelpaa hyvin? Miks siis sanoit sorry...??

    Äänestä

  • raksu kirjoitti:

    Tunnen yhen muijan joka on 24vee ja sillä on 52 vuotias mies.

    Ookko sä Raksu saanu akan ? Oot aika lailla perillä näistä seksi asioosta. Osaat neuvoa muitakin niis. Kerroppa mikä on sun oma tilantees? Onko sulla akka ja kakaroota? Vai onko sun tiato vaan teoriaa? Kaikkia kiinnostaa tiätää.

    Äänestä

  • raksu kirjoitti:

    Tunnen yhen muijan joka on 24vee ja sillä on 52 vuotias mies.

    taas on 15 vuotta vanhempi mies ja ongelmia suhdettamme kohtaan on ollut ainoastaan muilla ihmisillä :)

    Äänestä

Mulla ja mun ukkelilla on 8v ikäeroa, mä täytän kohta 18 ja mun ukko kohta 26. eikä meillä mitään ongelmii sen kaa ole ollut...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keke kirjoitti:

meillä on kympin ikäero (m40,n30)ja minua se kiihottaa tosi paljon,kun mulla on nuorempi nainen.onko muilla samallaisia viboja ikäeroista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu